KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO DLA DOROSŁYCH - POZIOM POCZĄTKUJĄCY

Zapraszamy na zajęcia z tańca towarzyskiego dla par dorosłych. Podczas kursu uczymy się podstaw zarówno tańców standardowych, jak i latynoamerykańskich. Nauczycie się nie tylko kroków tanecznych, ale również technik prowadzenia, które przydadzą Wam się na każdej imprezie! Kursy odbywają się cyklicznie i trwają 3 miesiące z możliwością przedłużenia. W programie m. in. walc angielski, wiedeński, tango, quickstep, samba, cha-cha, rumba i jive.

LATIN TECHNIQUE (POZIOM OPEN)

To zajęcia stawiające na technikę taneczną w tańcach latynoamerykańskich. Z racji tego, że technikę trenujemy na prostych krokach, na zajęcia mogą uczęszczać osoby zupełnie początkujące, by nauczyć się pięknego poruszania na parkiecie. Co to jest technika i po co się jej uczymy? Technika taneczna to charakterystyczny sposób poruszania się dla danego tańca. Dzięki niej nasz taniec wygląda lekko, płynnie, a przede wszystkim pomaga w wykonywaniu coraz trudniejszych figur, co ściśle łączy się z naszym rozwojem tanecznym.
Program zajęć Budowanie sylwetki tanecznej Zagadnienia techniczne w tańcach latynoamerykańskich tj samba, cha-cha, rumba, jive, pasodoble. Praca stóp, bioder oraz rąk na bazie krótkich choreografii Rozpoznawanie rytmów oraz interpretacja muzyki na bazie zdobytych wiadomości

POLE-DANCE

Trening, dzięki któremu wzmocnisz swoje ciało i wymodelujesz sylwetkę. Pole dance jest często błędnie kojarzony z po prostu tańcem na rurze. Nic bardziej mylnego. To połączenie tańca, akrobatyki oraz gimnastyki, które z pewnością poprawi Twoją kondycję, gibkość i ujędrni ciało.

LEKCJE INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidualne dla pary lub pojedynczej osoby, których zaletą jest szybsza i efektywniejsza nauka. Prowadzimy lekcje indywidualne dla par sportowych, solistów PRO-AM oraz osób, które chciałyby po prostu nauczyć się tańczyć lub spędzić miło czas ze swoją drugą połówką.