Fitness:

Dowiedz się w jakich zajęciach możesz uczestniczyć w naszej szkole oraz co możemy Ci zaproponować.

To zajęcia fitnessowe inspirowane tańcami latynoamerykańskimi, które wykorzystują muzykę oraz ruchy charakterystyczne dla tych tańców oraz tańców pochodzących z innych części świata, aby stworzyć dynamiczny, ekscytujący, porywający i skuteczny system fitness. ZUMBA stanowi połączenie rytmów szybkich i wolnych, które wzmacniają i rzeźbią sylwetkę dzięki zastosowaniu podejścia typowego dla aerobiku/fitnessu w celu osiągnięcia wyjątkowej i zrównoważonej mieszanki korzyści treningu cardio oraz treningu wzmacniającego mięśnie.

Zajęcia oparte na treningu interwałowym, w którym krótkie okresy intensywnego wysiłku przeplatane są ćwiczeniami o średniej intensywności. Zmienne tempo ćwiczeń powoduje intensywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej i zwiększanie wytrzymałości organizmu. Zajęcia będą prowadzone w rytm muzyki fitness w kilku intensywnych rundach treningowych, poprzedzone rozgrzewką oraz zakończone częścią wyciszającą i krótkim rozciąganiem.

Trening Obwodowy

To nasza nowa propozycja zarówno dla mężczyzn jak i hardych kobitek :) To zajęcia, na których w ruch pójdą sztangi, hantle oraz gumy. Trening ten tylko pozornie wydaje się łatwy. Polega na narzuceniu sobie wysokiego tempa treningu. Ćwiczenia trwają po 30 do 45 sekund. Na jedną serię przypada jedno ćwiczenie, które powtarzamy jak najszybciej, po czym od razu przechodzimy do kolejnej serii. To świetna droga do szczupłej i wysportowanej sylwetki!


Gotowi na przygodę z tańcem?

Jeżeli jesteś zdecydowany, lub masz jakieś wątpliwości, albo dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu z nami. Na pewno odpowiemy, na wszystkie Twoje pytania.