Taniec:

Dowiedz się w jakich zajęciach możesz uczestniczyć w naszej szkole oraz co możemy Ci zaproponować.


KURS TAŃCA DLA DOROSŁYCH

Zapraszamy na zajęcia z tańca towarzyskiego dla par dorosłych. Podczas kursu uczymy się podstaw zarówno tańców standardowych, jak i latynoamerykańskich. W programie: samba, cha-cha, salsa, jive, walc angielski, quickstep oraz tańce użytkowe. Gwarantujemy niepowtarzalny klimat i wesołą atmosferę. Organizujemy również cykliczne kursy m.in Sylwestrowe, Karnawałowe, kursy dla Nowożeńców.

TANIEC TOWARZYSKI DLA DZIECI

Zajęcia z tańca towarzyskiego dla dzieci łączą w sobie zarówno styl latynoamerykański, jak i standardowy. Dzieci nie tylko uczą się tańca, ale również rozwijają swoją koordynację ruchową oraz kondycję. Tancerze uczą się systematyczności, rozwijają się fizycznie oraz emocjonalnie. Ważnym elementem jest zaszczepienie w dziecku pasji do tańca, wypracowanie zasad współzawodnictwa oraz zdrowej rywalizacji. Pary przygotowywane są do pokazów oraz turniejów, napędzających w nich chęć do dalszego rozwijania swojej techniki tanecznej.

Trening, dzięki któremu wzmocnisz swoje ciało i wymodelujesz sylwetkę. Pole dance jest często błędnie kojarzony z po prostu tańcem na rurze. Nic bardziej mylnego. To połączenie tańca, akrobatyki oraz gimnastyki, które z pewnością poprawi Twoją kondycję, gibkość i ujędrni ciało.

Zapraszamy wszystkie Pary Młode, które chcą uczynić swój pierwszy taniec „tym niezapomnianym”. Nasze wieloletnie doświadczenie pomoże Wam zmierzyć się w tym Wielkim Dniu z walcem, tangiem, salsą i każdym innym tańcem jaki sobie wymarzycie!


Coraz prężniej rozwijający się system tańca towarzyskiego, w którym tańczy profesjonalista (PRO) z amatorem (AM). Nauka tańca prowadzona jest indywidualnie. Para może brać udział w turniejach tańca PRO-AM, pokazach lub tańczyć hobbystycznie o czym decyduje tancerz AMATOR. System PRO-AM jest dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania oraz wieku.

LATINO SOLO DLA PAŃ

To kubańskie rytmy, zmysłowe ruchy i świetna zabawa! W programie m.in. salsa, bachata, samba, chacha, rumba. Podczas zajęć nauczysz się podstawowych kroków tańców latynoskich, jednocześnie rzeźbiąc swoją sylwetkę!

To zajęcia stawiające na technikę taneczną w tańcach latynoamerykańskich. Co to jest technika i po co się jej uczymy? Technika taneczna to charakterystyczny sposób poruszania się dla danego tańca. Dzięki niej nasz taniec wygląda lekko, płynnie, a przede wszystkim pomaga w wykonywaniu coraz trudniejszych figur, co ściśle łączy się z naszym rozwojem tanecznym.

Gotowi na przygodę z tańcem?

Jeżeli jesteś zdecydowany, lub masz jakieś wątpliwości, albo dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu z nami. Na pewno odpowiemy, na wszystkie Twoje pytania.